Bahçelievler Belediyesi 500 çocuğu sünnet ettirdi

Bahçelievler Belediyesi her yıl gerçekleştirdiği Geleneksel Sünnet Şöleni’ öncesinde bu yıl 500 çocuğu özel hastanelerde sünnet ettirdi.

Bahçelievler Belediyesi 500 çocuğu sünnet ettirdi
Yayınlama: 09.10.2023
8
A+
A-

Bahçelievler Belediyesi tarafından özel hastanelerde sünnet ettirilen 500'e yakın çocuk için Milli Egemenlik Parkı'nda Sünnet Şöleni düzenlendi. Sünnet ettirilen çocukların tüm masrafları belediye tarafından karşılandı. Sünnet olan çocuklara ve ailelerine eşlik eden Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, kendilerine sünnet için yardımcı olan hastanelere plaket takdim etti.

Koliva ile Karadeniz fırtınası esti

Şölende çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler gerçekleştirildi. Jonglör, bubble show, şişme maskot, çocuk şarkıları ve sürpriz yarışmalar çocuklar için hazırlandı. Organizasyonda çocuklarının bu önemli anına eşlik eden anne babalar da unutulmadı. Sahneye çıkan Koliva Grubu şenlikte adeta Karadeniz fırtınası estirdi.

“6 ayrı hastanede yaptırdık”

Sünnet Şöleninde çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Bahadır, “İlk önce çocuklarımıza geçmiş olsun diyorum. 500 küçük arkadaşımızı sünnet ettirdik. Çocuklarımızın hepsi iyileşti ve bu süreçlerini takip ettik. Sünnet olan çocuklarımıza hayatlarında başarılar dilerken anne ve babalarına da çocuklarının tüm mürüvvetlerini görmelerini temenni ediyorum. Tabii biz bu sünnetleri bölerek ilçemizdeki 6 ayrı hastanede yaptırdık. Çocuklarımızın sünnetine yardımcı olan hastanelerimize ve görevlilerine de teşekkür ediyoruz” dedi.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.