Bakan Bolat: “Her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, teknolojiye hızla uyum sağlayan, parlak fikirleriyle yeni girişimciler olarak öne çıkan gençlere büyük önem verdiklerini ve her zaman gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini bildirdi.

Bakan Bolat: “Her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”
Yayınlama: 04.10.2023
2
A+
A-

Bakan Bolat, Ticaret Bakanlığı ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin otomotiv sektörünün nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılamak üzere kurulmasına ön ayak olduğu, Otomotiv İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ülke ekonomisi ve ihracatı için yüksek teknolojili ürünler ve otomotiv sektörünün önemli olduğunu belirten Bakan Bolat, şunları kaydetti:

“Otomotiv İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de, Türk Otomotiv Endüstrisine nitelikli insan yetiştiren örnek bir eğitim kurumu olarak otomotiv sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ticaret Bakanlığı olarak, baş döndürücü hızda gelişen teknolojiye hızla uyum sağlayan ve parlak fikirleriyle yeni girişimciler olarak öne çıkan gençlerimize büyük önem veriyoruz ve her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.