Başkan Büyükkılıç, AK Parti 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği ve hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katıldı.

Başkan Büyükkılıç, AK Parti 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katıldı
Yayınlama: 07.10.2023
9
A+
A-

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti 4'üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne, Kayseri’den Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, ilçe belediye başkanları ve delegeler katılarak oylarını kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, Cumhur İttifakı kılavuzluğunda Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, hedeflerine ulaşacaklarının altını çizdi.

“Türkiye için durmak yok yola devam”

Başkan Büyükkılıç, kongre ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “AK Partimizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Kayseri teşkilatı olarak büyük bir çoşku ve heyecanla yerimizi aldık ve oyumuzu kullandık. AK Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Yıllardır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemize hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak AK kadrolarımız ile daha müreffeh bir Türkiye için durmak yok yola devam diyoruz” ifadesini kullandı.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.