Başkan Yılmaz: “Gönlümüzde ve yaptığımız çalışmalarda çocukların yeri apayrı”

Yıldırım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Barış Manço Kültür Merkezi’nde ‘Sonbahar Çocuk Şenliği’ etkinlikleri düzenlendi.

Başkan Yılmaz: “Gönlümüzde ve yaptığımız çalışmalarda çocukların yeri apayrı”
Yayınlama: 04.10.2023
1
A+
A-

Yıldırım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Sonbahar Çocuk Şenliği’ etkinlikleri, katılımcılardan tam not aldı. Sihirbaz gösterisi ile müzikli drama oyunları ve yarışmaların düzenlendiği etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Etkinlikte çocukları yalnız bırakmayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, miniklerle sohbet edip, oyunlarına ortak oldu.

Gerçekleştirdikleri projelerle hayatın her alanına dokunmaya çalıştıklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Gönlümüzde ve yaptığımız çalışmalar içerisinde çocukların yeri apayrı. Yıldırım Belediyesi olarak, yaz spor okullarımızda bu yaz 40 binin üzerinde evladımıza spor yaptırdık. Okulların başlamasıyla birlikte kış spor okullarımız açıldı. Basketbol, yüzme, voleybol, futbol gibi farklı branşlarda eğitim veren okullarımıza tüm çocuklarımızı bekliyorum” şeklinde konuştu.

Çocukların daha konforlu ve güvenli bir ortamda kaliteli vakit geçirmelerini istediklerini söyleyen Başkan Yılmaz, “Yıldırım’a çeşitli park alanları kazandırıyoruz.  Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte doya doya eğlenin diye. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz demektir. Hep birlikte Yıldırım’ı neşeli hale getireceğiz” dedi.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.