Can Metal, yeni teknoloji ve ürünleri ile Euroguss Fuarı’nda…

Yeşilova Holding şirketlerinden Can Metal, Almanya Nürnberg’de düzenlenen ve uluslararası döküm sektörün en büyük organizasyonu olan Euroguss Fuarı’nda, yenilikçi ürünlerini dünyanın beğenisine sundu.

Can Metal, yeni teknoloji ve  ürünleri ile Euroguss Fuarı’nda…
Yayınlama: 24.01.2024
3
A+
A-

Yeşilova Grubu’nun alüminyum döküm alanında faaliyet gösteren şirketi Can Metal, Euroguss 2024 Uluslararası Basınçlı Döküm İhtisas Fuarı’na katıldı. 16-18 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen fuar, en son üretim teknolojilerinin, ürün, süreç ve yeniliklerin sergilendiği platformlardan biri olarak gerçekleşti. Dünya yüksek basınçlı döküm sektörünü aynı çatı altında toplayan organizasyon, 40’a yakın ülkeden 620’den fazla katılımcıyı ağırladı.

Yeni iş bağlantılarının kurulması, son teknolojiler ve en güncel gelişmelerin paylaşıldığı fuarda Can Metal, alüminyum döküm endüstrisine yönelik yenilik ve operasyonel çözümlerini görücüye çıkardı. Can Metal’in özellikle otomotiv sektörü için geliştirdiği inovatif üretimler, fuarda ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

“AKILLI DÖKÜMHANEYİZ”

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Can Metal Genel Müdürü Ümit Semerci, şunları söyledi: “Üretim operasyonlarımızla ilgili son yenilikleri ve iyi uygulamaları, aynı zamanda Yeşilova Holding çatısı altındaki faaliyetlerimizi, fuarda katılımcılar ve sektör profesyonelleri ile paylaştık. Şirket olarak en son teknolojik sistemlere sahip bir akıllı dökümhaneyiz. Farklı kapasitelerdeki yüksek basınçlı döküm hücrelerimiz, yetkin insan kaynağımız, laboratuvar, test ve analiz yetkinliklerimizle endüstrilere değer katıyoruz. Euroguss Fuarı, hem mevcut müşterilerimizle buluşma ve alüminyum döküm konusundaki yenilikçi çözümlerimizi paylaşma hem de çalışmak istediğimiz uluslararası markaların ilgili kişilerine ulaşabilme noktasında bize fırsatlar sundu. Rakiplerimizin çalışmalarını artısı ve eksisi ile değerlendirirken, sektörlerden gelen yeni ürün talepleri ve trendler hakkında fikir edinmemizi de sağladı. Katılım yüksek olduğu fuar beklentilerimizi karşıladı.”

Kaynak: SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.