Eskişehir’de spor eğitimleri kayıtları başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği “Yeni Dönem Çocuk ve Yetişkin Spor Eğitimleri”nde yüz yüze ve online kayıtlar 9 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Eskişehir’de spor eğitimleri kayıtları başlıyor
Yayınlama: 05.10.2023
5
A+
A-

Büyükşehir belediyesinin çocuklar ve yetişkinlerin spor yapabilmesi amacıyla ücretsiz düzenlediği “Yeni Dönem Çocuk ve Yetişkin Spor Eğitimleri” için geri sayım başladı.

Kayıtlar sonrası Eskişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın spor merkezlerinde eğitimler düzenlenecek. Çocuklar için basketbol, futbol, hareket eğitimi, hentbol, masa tenisi, halk oyunları, kano, taekwondo ve voleybol branşlarında eğitimler verilecek. Yetişkinler için ise aerobik, fitness, mat pilates, tüm vücut egzersizleri ve halk oyunları eğitimleri gerçekleştirilecek.

Sınırlı kontenjana sahip eğitimlerde çocuklar için 9 Ekim saat 09.00’da başlayarak devam edecek olan kayıtlarda futbol, voleybol, basketbol, hentbol ve kano branşlarında başvurular Osmangazi Spor Sahası'nda yüz yüze alınacak. Çocuk hareket eğitimi, masa tenisi, taekwondo ve halk oyunları ile yetişkin kayıtları da 9 Ekim saat 09.00’dan itibaren online olarak internet adresi üzerinden yapılacak.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.