Global MD Potföy Yönetimi ‘Yatırım Fonları Getiri Lideri’ oldu

Global Menkul Değerler’in yüzde 100 iştiraki Global MD Portföy ‘Yatırım Fonları Getiri Lideri’ oldu. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından düzenlenen 8. TSPB Altın Boğa Ödülleri’nde 2022 yılı performansı ile ödüle ulaşan Global MD Portföy, bu yıl da başarılı performansını sürdürüyor.

Global MD Potföy Yönetimi ‘Yatırım Fonları Getiri Lideri’ oldu
Yayınlama: 04.10.2023
4
A+
A-

Ödülle ilgili konuşan Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar, “Deneyimli kadromuz ve yenilikçi yaklaşımımız ile hem halihazırda yönetimimizde bulunan fonları sermaye piyasalarında yatırıma yönlendiriyoruz hem de yenilikçi ürünlerle geçmişte olduğu gibi bugün de piyasanın bir adım önünde olarak finansal ürün çeşitliliğine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

Yüksek hizmet standartlarıyla sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunan Global Menkul Değerler’in yüzde 100 iştiraki Global MD Portföy, başarılı performansını sürdürüyor. Global MD Portföy, 2022 yılındaki performansı ile Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından düzenlenen 8. TSPB Altın Boğa Ödülleri’nde ‘Yatırım Fonları Getiri Lideri’ kategorisinde ödülün sahibi oldu. Global MD Portföy adına ödülü Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar ve Fon Yöneticisi Hasan Bayhan aldı.

Ödülle ilgili konuşan Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar, “Göstermiş olduğumuz başarılı performansı böyle bir ödül ile taçlandırdığımız için son derece mutluyuz. Tüm Global MD Portföy ekibine teşekkür ediyorum. Onların başarılı çalışmaları, doğru analizleri sayesinde ödülün sahibi olduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de başarılı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Deneyimli kadromuz ve yenilikçi yaklaşımımız ile hem halihazırda yönetimimizde bulunan fonları sermaye piyasalarında yatırıma yönlendiriyoruz hem de yenilikçi ürünlerle geçmişte olduğu gibi bugün de piyasanın bir adım önünde olarak finansal ürün çeşitliliğine katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.