Kale Kilit, güvenlik sistemleri kategorisinde “B2B Excellence Ödülü”nü kazandı

Türkiye’nin lider kilit ve silindir üreticisi Kale Kilit’in, güven ve kalite kavramları ile özdeşleşen yaklaşımı bir kez daha ödüllendirildi ve Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları Araştırması’nda güvenlik sistemleri kategorisinde “B2B Excellence Ödülü”nü kazandı.

Kale Kilit, güvenlik sistemleri kategorisinde “B2B Excellence Ödülü”nü kazandı
Yayınlama: 15.05.2024
4
A+
A-

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma tarafından gerçekleştirilen prestijli araştırma, Kale Kilit'in mükemmeliyetçi yaklaşımını ve iş ortaklarıyla olan güçlü ilişkilerini bir kez daha vurguladı.

2 bin 800 işletme oy kullandı

İstanbul Tahtakale’de 1953 yılında üretime başlayan, 1979 yılında ise Türkiye’nin ilk entegre kilit fabrikası yatırımını gerçekleştiren ve bugün 350’yi aşkın ürün çeşidiyle sektöründe ülkemizin ve ihracatın lideri konumunda olan Kale Kilit, yeni bir başarıya daha imza attı. 12 şehirde 2 bin 800 işletme ile yüz yüze görüşme yöntemiyle gerçekleşen Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı araştırmasında Kale Kilit, “Güvenlik Sistemleri” kategorisinin lideri seçildi.

Araştırmada dereceye girenlerin ödülleri, ülkemizde pazarlama ve iş dünyasının nabzını tutan en önemli kurumlardan Marketing Türkiye tarafından geleneksel olarak düzenlenen ödül töreniyle 14 Mayıs’ta sahiplerini buldu.

Bu ödül, Kale Kilit'in sürekli olarak sektördeki standartları belirleyen ve yenilikçi çözümler sunan yaklaşımının bir sonucu olarak görülebilir. Şirketin sektördeki liderliği, kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiği önemle de desteklenmektedir.

Kale Endüstri Holding Pazarlama Müdürü Serdar Kavramış, ödülle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu ödül, Kale Kilit ailesi olarak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur ve bu ödül, bu çabalarımızın tanınmasıdır. Bu ödülü ekiplerimizin yanı sıra tüm yetkili satıcılarımız ve iş ortaklarımız adına alıyoruz. İleri teknoloji ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, Kale Kilit olarak sektörümüzde öncü olmaya devam edeceğiz.”

Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları Araştırması, Türkiye'nin önde gelen şirketlerini ve markalarını kapsayan kapsamlı bir incelemedir. Araştırma sonuçları, iş dünyasındaki liderlik, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti gibi önemli alanlardaki üstünlüğü tanımlamak için önemli bir referans noktasıdır.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.