Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Solmaz, Hilvan’da sağlık tesislerini ziyaret etti

ŞANLIURFA-05.10.2023-HİBYA- Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz, hizmet başkanları ile birlikte Hilvan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi, Hilvan 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Hilvan 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Solmaz, Hilvan’da sağlık tesislerini ziyaret etti
Yayınlama: 05.10.2023
2
A+
A-

Hilvan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Recai Ölmez ve Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ayşe Alphan yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesine yönelik görüş alışverişinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Solmaz, “Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr. Ayşe Alphan’ a hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Hilvan’a kadın hastalıkları ve doğum uzmanının göreve başlamasından dolayı, yoğun bakım ve ameliyathane hizmetlerinin aktif kullanımı açısından eksiklikleri yerinde değerlendirdik. Poliklinik hizmetleri, acil servise başvuran hastalarda gerekli alan triajlarının yapılarak hastaların branş polikliniklerine yönlendirilmesi ve acil servis müşahede süreleri, acil servisten yatışı ve sevki yapılan hastaların kabul işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması konularında görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.

Solmaz, Hilvan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi, Hilvan 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Hilvan 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ne gelen hasta ve hasta yakınları ile sohbet edip dilek ve temennilerini dinleyerek hastalara geçmiş olsun dileklerini sundu.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.