Tapdi’nin finansal varlık edinimi

Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş, finansal varlık edinimine ilişkin bilgilendirme yaptı.

Tapdi’nin finansal varlık edinimi
Yayınlama: 04.10.2023
7
A+
A-

Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş, finansal varlık edinimine ilişkin bilgilendirme yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, şunlar aktarıldı:

''Şirketimiz tarafından daha önce duyurulan AVM ve otel/rezidans binasından oluşan kompleks yapının satın alınmasıyla ilgili olarak satın alım sözleşmesince kalan ödemeleri yapılmış ve pay devir işlemleri tamamlanmıştır. Söz konusu İnciraltı mevkii 1316 ada 5 parselde kayıtlı Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:44 Balçova/İzmir adresinde bulunan 19439510 zemin numarasıyla kayıtlı taşınmaza sahip Moodege Yatırım Turizm ve Tic. A.Ş'nin geriye kalan yüzde 55 paylarının yüzde 54'ü şirketimize devir olmuştur. Yüzde 1 oranındaki pay ise 4 Ağustos 2023 tarihinde kamuoyuna bildirdiğimiz bünyesinde Tınaztepe Torbalı Hastanesi'ni bulunduran Tınaztepe Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş'nin satın alınması işleminden doğan borcumuzdan mahsup edilmek üzere Mehmet Bülent Nuri Bektur'a devredilmiştir. Böylelikle Moodege Yatırım Turizm ve Tic. A.Ş'nin paylarının yüzde 99'u şirketimiz Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş'ye ve yüzde 1'i Mehmet Bülent Nuri Bektur'a devredilerek finansal varlık satın alımı işleminin tamamlandığını kamuoyunun bilgisine sunarız.''


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.