Zeytinburnu Kültür Sanat sezonu Mazhar Alanson konseriyle açıyor

Zeytinburnu Kültür Sanat 2023-2024 sezonunu Mazhar Alanson konseri ve Metin Aşoğlu sergisiyle açıyor.

Zeytinburnu Kültür Sanat sezonu Mazhar Alanson konseriyle açıyor
Yayınlama: 04.10.2023
0
A+
A-

Zeytinburnu Kültür Sanat yeni sezonu açıyor. Birbirinden kıymetli isimlerin sanatseverlerle buluşacağı 2023-2024 kültür sanat sezonunun açılış töreni 6 Ekim Cuma akşamı saat 19.00’da Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. Aşoğlu’nun Artı-k Sanat Sergisi’nin görülebileceği ve Mazhar Alanson’un sahne alacağı açılış törenine Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy da katılacak

Geri dönüşümden ileri dönüşüme

Ülkemizin değerli ressamlarından Metin Aşoğlu’nun sekiz yıllık emeklerinin ürünleri “Artı-k Sanat” Sergisi’nde; sanayinin metal artıklarını geri dönüşümün ötesine, ileri dönüşüme taşıdığı, her biri özgün kompozisyonlardan oluşan sanat eserleri sergilenecek. Artı-k Sanat sergisi, 6 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında Zeytinburnu Kültür Sanat merkezinde ziyarete açık olacak.

ZKS’de sanat dolu bir ekim ayı

Her yıl olduğu gibi bu sezon da kültür ve sanat dünyamızın önemli isimleri Zeytinburnu Kültür Sanat’ta sanatseverlerle buluşacak. Ekim ayı boyunca birbirinden değerli isimlerin konuk olacağı söyleşilerin yanı sıra seminer, panel, konser programları, sergi, sinema ve tiyatro gösterimleri olacak.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.