Aile bütçesine dost tadımlık dilimli DANET lezzetleri

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında her gün milyonlarca sofraya misafir olan et ve et ürünleri sektörünün köklü markası DANET, tadımlık dilimli lezzetleriyle aile bütçelerine katkı sağlıyor.

Aile bütçesine dost tadımlık dilimli DANET lezzetleri
Yayınlama: 06.10.2023
5
A+
A-

Kurulduğu 1975 yılından bu yana gıda sektöründe güçlü bir konum elde eden et ve et ürünleri markası DANET, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında her gün milyonlarca sofraya misafir oluyor. Gıda güvenliği ve kalite konusunda en yüksek standartları tavizsiz uygulayan DANET, ürün portföyünde yer alan 80’nin üzerinde lezzet seçeneğiyle tüketicilerinin sofralarında yer alıyor.

DANET’in uygun fiyatlı Tadımlık Dilimli ürünleri, sofralara lezzet katarken aile bütçelerine de katkı yapıyor. DANET lezzetlerinden Dana Jambon, Dana Macar Salam, Dana Fıstıklı Salam, Hindi Salam, Hindi Füme ve Piliç Füme 60 gramlık Tadımlık Dilimli paketlerde tüketiciye sunuluyor. 

Ayrıca DANET ürünlerinden Dana Füme Kaburga, Baton Sucuk, Çemenli ve Çemensiz Pastırma pratik kullanımlı dilimli paketlerde sunuluyor. 

Helal sertifikalı üretim yapan ve Türkiye pazarındaki güçlü konumunun yanı sıra 20’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren DANET’in ürün portföyünde 80’nin üzerinde lezzet seçeneği ve taze et ürünleri de yer alıyor. Tüketicilerine coğrafi işaretli Afyon Sucuğu ve Afyon Pastırması’nın yanı sıra, taze et ürünleri, sucuk, pastırma, kavurma, jambon, sosis, salam ve füme ürünleriyle, hindi ve piliç ürün seçenekleri de sunan DANET, eve teslim kurban satışı da gerçekleştiriyor. 

DANET ürünleri önde gelen perakende markalarının yanı sıra, firmanın kendi markasıyla oluşturduğu kasap ve şarküteri mağazalarında ve DANET’in online satış sitesinde tüketicilerle buluşuyor. 


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.