Başkan Büyükkılıç, Anadolu Mobilya Fuarı’nı ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yurt içinden ve yurt dışından binlerce katılımcının ağırlandığı Anadolu Mobilya Fuarı’ndaki firmaları tek tek ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, Anadolu Mobilya Fuarı’nı ziyaret etti
Yayınlama: 06.10.2023
5
A+
A-

Başkan Büyükkılıç, Türkiye’nin en önemli mobilya kentlerinin başında yer alan Kayseri’de Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı Nobel Anadolu Mobilya Fuarı’Nda katılımcılarla bir araya geldi.

Fuarda firmaları tek tek gezerek, organizasyona katılan, çalışan ve üreten firmalara hayırlı kazançlar dileyen Başkan Büyükkılıç, ziyaretçilerle de bol bol sohbet etti.

Ülkenin dört bir yanından gelen firmaların ürünlerini de ilgiyle inceleyen Büyükkılıç, mobilya eşyalarının çok kaliteli ve çok konforlu olduğunu söyledi.

“Kayseri’mize renk katan bir fuar”

ANAMOB Fuarı ziyaretinde açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, fuarın Kayseri’ye renk kattığını ifade ederek, “Gerçekten Kayseri’mize renk katan bir fuar. Mobilya elbette Kayseri’de üretilir, Kayseri’de satılır, mobilyanın başkenti diyoruz ama fuarcılık anlayışı ile bunu uluslararası boyuta taşımazsak bir anlam ifade etmiyor.” dedi.

68 ülkeden katılımcıların olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, “68 ülkeden şuanda şehrimizde alıcı olarak gelmiş olan dostlarımız söz konusu. Yerel yönetimler olarak biz de fuarcılığın önemini bilerek her türlü desteği veriyoruz. Şehirde bir canlılık, bir hareketlilik, bir zenginlik oluştu. İnşallah daha da güzel fuarlarla buluşmak ümit ve temennisiyle.” diye konuştu.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.