Başkan Özdemir: “Bağcılar, İstanbul’un parlayan yıldızı”

Bağcılar Belediyesi’nin 2024 Mali Yılı Performans Programı ve Bütçesi kabul edildi.

Başkan Özdemir: “Bağcılar, İstanbul’un parlayan yıldızı”
Yayınlama: 10.10.2023
3
A+
A-

Vatandaşların kentsel yaşam kalitesini arttırmaya yönelik hizmetler sunmaya devam eden Bağcılar Belediyesi’nin 2024 Mali Yılı Performans Programı ve Bütçesi Bağcılar Belediyesi Meclisi tarafından kabul edildi.

Bağcılar Belediyesi’nin Ekim Ayı Olağan Meclis 2. Toplantısı Oturumu, Meclis 1. Başkan Vekili Sibel Betül Birer başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda projelerle ilgili sunum yapan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, her geçen gün İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen ilçede, her yaştan ve her kesimden vatandaşa dokunan marka hizmetleri hayata geçirmeye devam ettiklerini ifade etti.

“Büyük bir özveri ve titizlikle hazırladık”

Bağcılar Belediyesi’nin gerek kompleks tesisleri gerekse sundukları marka hizmetleriyle yurt içinde ve yurt dışındaki toplantılarda örnek gösterildiğini hatırlatan Özdemir, şunları söyledi:

“Teknolojinin imkanlarını da hizmetlerimizde en iyi şekilde değerlendirmek suretiyle Bağcılar’ı, vatandaşların aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve keyif içinde yaşayacakları bir ilçe haline getiriyoruz. Projelerimizin ödüle layık görülmesi de bizleri ayrıca gururlandırmaktadır”

Özdemir, 2024 yılından itibaren geçerli olmak üzere güncelledikleri performans programını ve bütçe taslağını başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışma arkadaşları ile birlikte bütünsel olarak büyük bir öz veri ve titizlikle hazırlayarak tamamladıklarını belirterek, “İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Toplantıda, Bağcılar Belediyesi 2024 Mali Yılı Performans Programı ve Bütçesi Bağcılar Belediyesi Meclisi tarafından kabul edildi.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.