BAŞKENT OSB YÖNETİMİ, ABB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ankara’nın ekonomik ve sanayi hayatına katkı sağlayan Başkent OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ve beraberindeki heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Yavaş’a tekrar seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun dilekleri iletilirken, bölgenin projeleri ve iş birliği olanakları ele alındı.

BAŞKENT OSB YÖNETİMİ, ABB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Yayınlama: 08.05.2024
19
A+
A-

Yapılan ziyarette, Başkan Türk ve beraberindeki heyet, Ankara’nın büyüyen sanayi ve ekonomisine katkı sağlayan Başkent OSB’nin projeleri hakkında Başkan Yavaş’a detaylı bilgi sundu. Ayrıca, bölge ile belediye arasında iş birliği ve ortak çalışma olanakları değerlendirildi. Yavaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkent OSB’nin bölgedeki ekonomik büyümeye ve istihdama olan katkıları için teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Türk, Yavaş’a yeni dönem için başarılar dileyerek, çalışmalarında kolaylık temennisinde bulundu. Mansur Yavaş ise, sanayi ve belediye iş birliğinin önemine vurgu yaparak, ortak projelerin hayata geçirilmesine destek vereceklerini belirtti.

Kaynak: SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.