Bornova’da sanat zamanı

Bornova Belediyesi yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapmaya başladı. Jale Polat’ın “Nil’in Renkleri” isimli Yağlı Resim Sergisi, Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi kapılarını açtı. Üçüncü kişisel sergisini açan sanatçı, kendisine eserlerini sergileme fırsatı veren Bornova Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bornova’da sanat zamanı
Yayınlama: 10.10.2023
0
A+
A-

Jale Polat’ın 43 yağlı boya eserinden oluşan resim sergisi Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Sergi Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sanatçı, 14 Ekim’e kadar açık kalacak serginin açılış kurdelesini sanatseverlerle birlikte kesti. Resme olan sevgisini “Beni bırakana kadar yapmaya devam edeceğim” sözü ile anlatan Jale Polat’ın eserleri büyük beğeni topladı.

Resme olan ilgisi çocukluk yaşlarında başlayan sanatçı, kendisine eserlerini sergileme fırsatı veren Bornova Belediyesi’ne teşekkür etti. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduklarını ifade ederek, tüm Bornovalıları birbirinden güzel resimleri görmeye davet etti.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.