İçişleri Komisyonu’ndan Bakan Yerlikaya’ya geçmiş olsun ziyareti

AFYONKARAHİSAR- 03.10.2023 – HİBYA – Ankara’da yaşanan terör saldırısı sonrası İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu ve İçişleri Komisyonu üyeleri, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İçişleri Komisyonu’ndan Bakan Yerlikaya’ya geçmiş olsun ziyareti
Yayınlama: 03.10.2023
4
A+
A-

Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Dr. Hasan Arslan “Pazar günü yaşanan saldırı seslerini sahiplerine duyurmak adına yaptıkları bir eylemdir.” dedi.

“Pazar günü yaşanan saldırı seslerini sahiplerine duyurmak adına yaptıkları bir eylemdir”

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Dr. Hasan Arslan açıklamasında şunları kaydetti:

“Vatanın bölünmez bütünlüğünü kanımızın son damlasına kadar savunacak ve dünyaya örnek olan demokrasimizden de asla taviz vermeyeceğiz. Pazar günü yaşanan bu terör saldırısı terörün son çırpınışları olarak karşımıza çıkmakta ve yok olmasına ramak kala seslerini sahiplerine duyurmak adına can havliyle yaptıkları bir eylemdir. Bu ülke dünyada bir örneği daha olmayan her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanmış bir ülkedir. Kamuoyunun da bildiği üzere son günlerde ülkemizin güneyinde Irak ve Suriye’nin kuzeyinde teröre karşı yapılan operasyonlar terörün artık bu ülkede bir daha kıpırdayamayacağının göstergesidir. cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda “bir gece ansızın gelebiliriz” mesajıyla, teröristler ve destekçileri asla rahat yüzü göremeyeceklerdir. Pazar günü yapılan bu alçak saldırıda mücadele eden kahraman iki polis memurumıza da acil şifalar diliyorum.”

 


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.