Opel, nisan ayında kredi seçenekleri sunuyor

Opel, nisan ayında da binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor.

Opel, nisan ayında kredi seçenekleri sunuyor
Yayınlama: 01.04.2024
0
A+
A-

Sahip olduğu Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturan Opel, nisan ayında da binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. Yenilenen yüzüyle birlikte daha cesur, heyecan verici ve sportif tasarımıyla öne çıkan yeni Opel Corsa, 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Opel Astra, 300 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Opel’in çok yönlü pratik özellikleriyle öne çıkan ve en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor. Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren modeli Mokka, 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanıyla satışa sunuluyor.

Opel’in üstün Alman teknolojilerini, modern tasarım dilini ve dijital kokpit özelliğini bir arada sunan SUV’daki amiral gemisi Opel Grandland, 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanı ile sunuluyor.

Bu yıl tüm modellerinin elektrikli versiyonlarını müşterilerle buluşturmaya hazırlanan ve “şimşek” logosunu elektriklendiren Opel, müşterilerine online rezervasyon sistemi üzerinden elektrikli modellerini sunmaya devam ediyor. Yeni Opel Corsa’nın yüzde 100 elektrikli versiyonu Corsa Elektrik, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. Opel Mokka’nın yüzde 100 elektrikli versiyonu Mokka Elektrik, 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor. Cesur ve yalın tasarımının yanı sıra performansıyla da dikkat çeken Opel Astra Elektrik, 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahipleriyle buluşuyor.

“İşi Almanlara Bırakın” sloganıyla ticari hayatı kolaylaştıran ve işinin profesyonellerine faydalı çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu hafif ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Opel, tüm hafif ticari araç ürün ailesinde, nisan ayına özel, ayrıcalıklı kredi seçenekleri, online rezervasyona özel fiyatlar ve KOBİ’lere farklı teklifler sunuyor.

Alman mühendisliği ve ince düşünülmüş detaylarıyla Zafira Life, 300 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanıyla satın alınabiliyor. Opel’in çok yönlü hafif ticari araç modelleri Combo Life ve Combo Cargo, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde1,99 faizli kredi seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Vivaro Cargo ve Vivaro City Van ise 200 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkanlarıyla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor.

Opel, nisan ayının kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.