‘Paycell alışveriş limiti’ Trendyol’da!

Türkiye’nin dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un kullanıcılarına online alışveriş harcamalarını kolaylıkla planlayabilecekleri alternatif bir ödeme seçeneği sundu

‘Paycell alışveriş limiti’ Trendyol’da!
Yayınlama: 05.10.2023
8
A+
A-

Türkiye’nin en kapsayıcı finansal hizmetler platformu Paycell, Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un müşterilerine hayatı kolaylaştıran yeni ödeme yöntemi Paycell Alışveriş Limiti’ni sundu.

Bu sayede Trendyol müşterileri alışveriş ödemelerini Financell’in (Turkcell Finansman A.Ş.) tahsis ettiği kredi ile 36 aya kadar taksitlendirebiliyor. Operatör bağımsız tüm müşteriler sunulan bu taksitli ödeme imkanına kolayca erişebiliyor.

36 AYA KADAR TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ

Trendyol kullanıcıları, online alışverişlerde ödemeyi kolaylaştırmak için sunulan ‘Paycell Alışveriş Limiti ile hızlı ve pratik bir ödeme seçeneği ile buluşuyorlar.

Kullanıcılar, alışverişlerini yasal vade limitleri dahilinde Financell’in 100.000 TL’ye kadar tahsis ettiği krediyle 36 aya kadar taksitlendirebiliyor.

‘Paycell alışveriş limiti’ Trendyol’da!

“BANKA KARTI ŞARTI YOK”

Paycell CEO’su Serhat Dolaz, iş birliği hakkında şunları söyledi: “Türkiye’nin en kapsayıcı dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu olarak, kullanıcı deneyimini merkezimize alarak finansal ihtiyaçlara çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

Yenilikçi ödeme hizmetlerimizi genişleterek değişen müşteri ihtiyaçlarına entegre ediyor; kullanıcılarımızın alışveriş süreçlerini kolaylaştıran çözümlere odaklanıyoruz.

Teknoloji ve finansal servisleri birleştirerek sunduğumuz hızlı ve güvenli ödeme çözümlerimiz daha fazla kullanıcının finansal hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. Trendyol ve Financell ile yaptığımız iş birliği sayesinde kullanıcılar, ‘Paycell Alışveriş Limiti’ ile 36 aya varan taksit kolaylığından faydalanıyor.”

‘Paycell alışveriş limiti’ Trendyol’da!

TURKCELL’LILERE EK AYRICALIK

‘Paycell Alışveriş Limiti’ ile Turkcell’lilere de ayrıcalıklar sunuluyor. Turkcell hat sahipleri alışveriş tutarını faturasına yansıtabiliyor. Böylece kullanıcılar, ödemelerini telefon faturalarıyla eş zamanlı yaparak herhangi bir taksit ödeme sistemini takip etmek zorunda kalmıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.