Schneider Electric, dijital çağın tesis ihtiyaçları için sektör paydaşlarıyla buluştu

Schneider Electric, ALOTTO iş birliğiyle Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde ‘Dijital Çağda Tesislerin İhtiyaçları ve Trendler’ etkinliğini gerçekleştirdi.

Schneider Electric, dijital çağın tesis ihtiyaçları için sektör paydaşlarıyla buluştu
Yayınlama: 24.01.2024
11
A+
A-

Schneider Electric, ALOTTO iş birliğiyle Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde ‘Dijital Çağda Tesislerin İhtiyaçları ve Trendler’ etkinliğini gerçekleştirdi.

Etkinlikte dijital çağa uygun tesisler için yol haritaları ve yeni nesil çözümler konuşuldu.

Schneider Electric’in buluşma kapsamında paylaştığı EcoStruxure Asset Advisor ve EcoStruxure Transformer Expert servisleri ile “Ecofit” çözümü katılımcıların beğenisini topladı.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, ALOTTO iş birliğiyle Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlediği ‘Dijital Çağda Tesislerin İhtiyaçları ve Trendler’ etkinliği sektördeki güncel gelişmelere ışık tuttu.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen sunumlar ve interaktif sohbetler, Schneider Electric’in dinamik ve periyodik bakım opsiyonlarındaki enerji verimliliği, sürdürülebilirlik, karbon ayak izi ve dijital ikiz gibi danışmanlık hizmetlerinin önemini vurguladı. Katılımcılar, bu hizmetlerin tesis yönetimindeki etkileyici katkılarına odaklanarak sektördeki en iyi uygulamaları öğrenme fırsatı buldular.

Aynı zamanda, endüstriyel tesislerin dijital dönüşümü alanındaki küresel deneyimiyle Schneider Electric, dijital çağa uygun tesis tasarımı için yenilikçi çözümlerini tanıttı. Yeni nesil EcoStruxure Asset Advisor ve EcoStruxure Transformer Expert servisleri, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Bu servisler, tesis sahiplerine ekipmanlarının performansını ve durumunu gerçek zamanlı olarak takip etme imkanı sunarak bakım süreçlerini optimize etmeye yardımcı oluyor.

Ecofit çözümü de etkinlikte dikkat çeken bir diğer hizmet oldu. Daha düşük karbon salınımı ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bu çözüm, çevresel sürdürülebilirliği destekleyen yaklaşımıyla katılımcıların beğenisini kazandı.

Schneider Electric, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlediği etkinlikle, endüstriyel tesislerin dijital dönüşümüne liderlik etme ve sürdürülebilirlik odaklı çözümler sunma konusundaki taahhüdünü bir kez daha vurguladı.

Schneider Electric Hakkında

Schneider’in amacı herkesin enerji ve kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olmak, süreçleri ve sürdürülebilirliği ilişkilendirmektir. Schneider Electric'te biz buna Life Is On diyoruz.

Misyonumuz Sürdürülebilirlik ve Verimlilikte dijital iş ortağınız olmaktır.

Dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla kullanım döngüsünün tamamında dünya lideri süreç ve enerji teknolojilerini, uç nokta – bulut bağlantı ürünlerini, kontrolleri, yazılım ve hizmetleri entegre ediyor; evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve sektörlerde entegre şirket yönetimini mümkün kılıyoruz.

Global şirketler arasında en yerel olanıyız. Anlamlı Hedeflerimizi, Kapsayıcı ve Güçlendirilmiş değerlerimizi paylaşanlarla iş birliği içinde açık standartları ve ortaklık ekosistemlerini savunuyoruz. 

www.se.com


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.