Şirket haberleri

ASTOR – Şirketin yurt dışında bir firma ile 1,7 milyon euro bedelli Güç Transformatörü Satış Sözleşmesi imzaladığı açıklandı.

Şirket haberleri
Yayınlama: 05.10.2023
2
A+
A-

ATSYH – Şirket bağlı ortaklığı Balkaney Gıda tarafından Dermo Bor kremi ve bandajının pazarlaması için Türkiye Jokey Kulübü Yarış Atları Hastanesi Yönetimi ile irtibata geçildiği açıklandı.

BEYAZ – Şirketin yetkili satıcısı olduğu 6 markada Ocak – Eylül döneminde 10.051 adet sıfır araç satışını gerçekleştirdiği açıklandı.

BRKVY & MAALT & PSGYO – VBTS kapsamında şirket paylarına 3 Kasım’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

BVSAN – Şirketin yurt içi bir firma ile 367.353 euroluk vinç üretim teslim sözleşmesi imzaladığı açıklandı.

CWENE – Şirket ile Bartu Turizm arasında 1,1 milyon dolar bedelle güneş enerjisi paneli satışı konusunda sözleşme imzalandığı açıklandı.

CWENE – Şirket ile North Enerji arasında 3,6 milyon dolar bedelle güneş enerjisi paneli satışı konusunda sözleşme imzalandığı açıklandı.

DYOBY – 900 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı ihraç edilmesine karar verildiği açıklandı.

DYOBY – Turkishtime tarafından şirketin AR-GE Merkezinde Alınan Marka Sayısına Göre İlk 50 şirket sıralamasında 1. Sırada yer aldığı açıklandı.

EBEBK – Şirket mağazalarını Eylül’de ziyaret eden ziyaretçi sayısının geçen yılın aynı dönemine göre %14,6 artışla 4,0 milyona, Ocak – Eylül döneminde %27,9 artışla 35,1 milyona yükseldiği açıklandı.

HATSN & TUCLK – VBTS kapsamında şirket paylarına 3 Kasım’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 3 Kasım’a kadar uzatıldı.

IMAMS – Şirketin Afrika’da bir müşterisinden 1,2 milyon dolarlık sipariş aldığı açıklandı.

ITTFH – Sermaye artırımından elde edilen fonun 250 milyon TL’sinin enerji santralleri, rüzgar/güneş enerjisi santrali satın alınması ya da yenilenebilir enerji portföyü olan şirket paylarının satın alınmasında, 132,4 milyon TL’sinin finansal yatırımlarda kullanıldığı açıklandı.

KAYSE – 2023 yılında 14 milyar TL ciro beklendiği açıklandı.

KAYSE –  Kayseri Şeker Fabrikası 1 adet C Maya Vakum Kazanı yatırım sürecinin devam ettiği, Boğazlıyan Şeker Fabrikası 1 adet Küspe Presesi ve Turhal Şeker Fabrikası 4 adet Filtre Modernizasyonu’nun faaliyete geçtiği açıklandı.

KARSN – 364 gün vadeli 150 milyon TL tutarında bono ihracı kapsamında talepler bugün toplanacak.

KUVVA – Süperkritik Karbondioksit Ekstrasyon Akışkan teknolojileri konusunda 2000 litre kapasiteli tesis yatırımı, endüstriyel kenevir tohumu total ekstrakt üretimi, total kenevir ekstraktı üretiminin yanı sıra, gül işleme ve total ekstrakt, biberiye işleme ve total ekstrakt, kişniş işleme ve total ekstrakt, kekik işleme ve total ektrakt ve benzeri bitki ve tohum işleme ve total ekstrakt üretimleri ile ilgili tesis ve makine yatırımının tamamlanarak üretim ve satışlara başlandığı açıklandı.

LKMNH – Yunus Akgül tarafından 72.452 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

MEKAG.HE – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler Borsa’da Satış yöntemi ile 5 – 6 Ekim’de toplanacak.

MIATK – Tripy Mobility’in Türkiye genelinde sahadaki aktif elektrikli bisiklet filosu 4 katına çıktığı açıklandı.

MRGYO – Şirket gayrimenkullerinin toplam değerinin %67,4 artarak 6,2 milyar TL’ye yükseldiği açıklandı.

ORGE – Şirketin devam eden işleri arasında yer alan Koç Üniversitesi Kültür ve Yurt Yerleşkesi Projesi'nde, İşveren Algoritma Sağlık ile devam eden sözleşmenin 0,81 milyon euro ve 22,1 milyon TL olarak revize edildiği açıklandı.

OTKAR – Personel sayısının %13,4 artışla 3.257’ye yükseldiği açıklandı.

OTKAR – BAE Roads & Transport Authority'nin açmış olduğu, 400 adet 12 metre dizel tip otobüs alımı ile ilgili araçların 10 yıllık bakım ve servisini içeren ihaleye teklif verildiği açıklandı.

QNBFL – 126 gün vadeli 150,2 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

TNZTP – Moodege Yatırım Turizm’in %45’inin 30,5…

Kaynak İnfo Yatırım


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.