Su çözümleri şirketi, Türkiye’deki 25’inci yılını kutladı

Su çözümleri şirketi Grundfos, Türkiye’deki 25’inci yılı nedeniyle partnerlerini, servislerini ve tedarikçilerini ağırladığı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Su çözümleri şirketi, Türkiye’deki 25’inci yılını kutladı
Yayınlama: 05.10.2023
6
A+
A-

Grundfos’un Türkiye’nin 25’inci yıl toplantısına katılan Grup Başkanı ve CEO Poul Due Jensen ve Türkiye Ülke Direktörü Burak Gürkan, Grundfos’un dünyayı daha yaşanabilir kılacak çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Su çözümleri şirketi, Türkiye’deki 25’inci yılını kutladı

“SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNE KOYUYORUZ” 

Kutlamaya katılmak üzere Türkiye’ye gelen Grundfos Grup Başkanı ve CEO’su Poul Due Jensen, “Kurulduğu 1945 yılından beri su, her zaman Grundfos’un kalbi ve ruhu olmuştur. Suyun dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz ve bu inançla dünyaya bir söz verdik. Suyun akışına saygı duyacak, koruyacak ve geliştireceğiz. Dünyanın su ve iklim sorunlarına yönelik çözümlere öncülük etmeye ve insanların yaşam kalitesini iyileştirmeye kararlıyız. Geçen yıl ‘Bilime Dayalı Hedef Girişimi’ (SBTi) tarafından taahhüt altına alınan net sıfır karbon hedeflerimiz, bu konudaki kararlılığımızın çok ciddi bir kanıtı. Bu hedefin temelinde, daha akıllı ve enerjiyi daha verimli kullanan pompalar ve su işleme çözümleri aracılığıyla son kullanıcıların enerjisi tasarrufu sağlaması yatıyor. Müşterilerimizin doğal kaynakları korumalarına ve iklim etkilerini azaltmalarına yardımcı olan ürün ve çözümler üretiyoruz ve sürdürülebilirliği yaptığımız her şeyin merkezine koyuyoruz” diye konuştu. 

“MÜŞTERİLERİMİZİN ENERJİ TASARRUFU SAĞLAMASINA YARDIMCI OLUYORUZ” 

Grundfos Türkiye’nin 25’inci yıl kutlamasında Grundfos Grup Başkanı ve CEO’su Poul Due Jensen ile ikili görüşmeler gerçekleştiren Grundfos Endüstri Grubu IMEA Bölge Direktörü Burak Gürkan ise “Türkiye, Grundfos’un faaliyet gösterdiği bölgeler arasında en yüksek potansiyeli olan ülkelerden biri. Gezegenimizin pek çok yerinde olduğu gibi Türkiye de iklim değişikliğinin etkilerini yaşıyor; hem kuraklıklar hem de sel baskınları milyonlarca insanın hayatını etkiliyor. Türkiye’deki müşterilerimizden enerji verimliliği yüksek çözümlere yönelik büyük bir talep görüyoruz. Son yıllarda yaşadığımız enerji fiyatlarındaki artış trendine paralel olarak bu talep daha da arttı. Türk müşterilerimizin enerji tasarrufu sağlamasına ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabildiğimiz için gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.