ZUBİZU’nun fırsatlar dünyasına Far East de katıldı

Seçkin Çin mutfağı ve sushi restoranı Far East, ZUBİZU markaları arasında yerini aldı. ZUBİZU üyeleri, 31 Ekim tarihine kadar Far East’teki egzotik lezzetlerin tadını %10 indirimli olarak çıkarırken, gümüş logolu Mastercard ile yapılan ödemelerde ise ekstra %10 indirim daha kazanıyor.

ZUBİZU’nun fırsatlar dünyasına Far East de katıldı
Yayınlama: 05.10.2023
36
A+
A-

Seçkin Çin mutfağı ve sushi restoranı Far East, ZUBİZU markaları arasında yerini aldı. ZUBİZU üyeleri, 31 Ekim tarihine kadar Far East'teki egzotik lezzetlerin tadını %10 indirimli olarak çıkarırken, gümüş logolu Mastercard ile yapılan ödemelerde ise ekstra %10 indirim daha kazanıyor.

ZUBİZU ile avantajlı yemek seçeneği, ZUBİZU markaları arasına seçkin Uzakdoğu mutfağı restoranı Far East’in katılmasıyla daha da genişledi. ZUBİZU üyeleri Çin mutfağı ve sushinin egzotik lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Far East’te 31 Ekim'e kadar geçerli %10 indirim avantajından yararlanabilirler. Kullanıcılar bu indirime ek olarak gümüş logolu Mastercard ile yapacakları ödemelerde ekstra %10 indirim kazanma fırsatına sahip.

İstinye Park AVM’de 16 yıldır kaliteli servis anlayışı ve tecrübesiyle hizmet veren Far East, zarif sunumu ve zengin sushi barıyla ZUBİZU üyelerini özel bir deneyime, üstelik indirim avantajıyla davet ediyor. Far East yakın zamanda yenilenen dekorasyonu ve menüsü ile hizmet veriyor.

5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU’dan ulaşılabilir.


SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.